facebook

Друзі,допоможіть вибрати нового прем’єра.Є три кандидати і хто з них по вашому найкращий?

Потрібно вибрати нового прем’єра, є три кандидата: прошу вас мені допомоги.

21 лuпня в Укрaїні прoйдуть вuбори до Вeрховної Рaди, котpi запустять кaдрові перeстановки в уcьому уpяді. Полiтолог Віктор Небожeнко в eфірі Politeka-online розпoвів, кого можe обрaти новuм прем’єр-мінiстром Володuмир Зеленськuй

Пoлітичний екcперт розглянyв поєднaння двох сuльних політuків при владі. Він ввaжає хорoшим варіaнтом спільнy робoту Володuмира Зелeнського та Юлії Тимoшенко, як прем’єра.

“Така ситуація є. Це не стільки реальний, скільки раціональний вихід. Тому що Зеленський повинен для себе вирішити: прем’єр-міністр це що – Адміністрація президента, як завжди було, або це дійсно орган державної влади, який бере на себе відповідальність за негаразди і по МВФ, і щодо газових договорів, і по багатьом іншим”, – зазначив Віктор Небоженко.

На думку політолога, для України буде вигідно мати сильного і вольового прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, поки президент Володимир Зеленський сконцентрується на питаннях безпеки і дипломатії і міжнародних відносин. Експерт звернув увагу, що новий глава держави не встигає сконцентруватися:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“У нас такого ніколи не було. Коли один президенту йшов, а інший приходив, то в принципі, всі олігархи і всі структури здавалися новому президенту якомога швидше. А тут такого не сталося. Це щось нове. Я таке вперше бачу, хоча політологією 25 років займаюся”.

Віктор Небоженко впевнений, що Юлія Тимошенко допоможе президенту впоратися з тиском. А тому Володимиру Зеленському варто задуматися над її кандидатурою на чолі Кабінету міністрів: “Тільки через власного самозбереження йому варто спертися, хоч на час, на кілька місяців, на Тимошенко. А вона боєць сильний. Щоб не бути з’їденим”.

Як припускає експерт, після парламентських виборів Володимир Зеленський може зробити прем’єр-міністром людини “абстрактного”. Такий “технічний прем’єр”, за його словами, нічого не винен іншим політичним силам і може працювати незалежно. Але є і проблема, яка напевно перешкодить тандему добитися великих результатів – Верховна Рада. Адже якщо у чиновника не буде підтримки серед депутатів – його закони просто не будуть прийняті.

Крім того, Володимир Зеленський може поставити керувати Кабінетом міністрів когось близького – “друга Слуги народу”. У цій ролі Віктор Небоженко бачить Івана Баканова, якого недавно зробили тимчасовим главою СБУ. Політолог не виключає: колишнього керівника партії “Слуга народу” можуть перекинути в прем’єрське крісло. Можливо також, що на це місце поставлять іншого молодого правоохоронця, надавши можливість тренуватися на “бідної України”. І українці підтримають призначення з прагнення навести порядок в країні.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Друзі,допоможіть вибрати нового прем’єра.Є три кандидати і хто з них по вашому найкращий?