facebook

У Польщі в квартиру українців кинули коктейль Молотова:подробиці(фото).

У Варшаві в житло українських будівельників кинули коктейль Молотова.

Про це повідомляється у Facebook Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії.

Інцидент трапився в ніч з п’ятниці на суботу по вул. Вольській.

Повідомляється, що, крім підпаленої пляшки з бензином, яка, на щастя, пожежу не викликала, біля квартири, яку орендують українські будівельники варшавського метра, розписали стіни з образливими написами: «Геть з Польщі», «Бидло» і т.д.

Поліцію викликав у суботу власник квартири.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Водночас українці, які мешкають у цій квартирі, написали відкритого листа, в якому наголошують, що завдяки українським заробітчанам у Варшаві з’являються нові будинки і дороги.

В листі йдеться про те, що “поляки будують за кордоном, а ми разом з турками будуємо для вас станцію метро на вул. Гурчевській. Приїхали сюди «за хлібом», але не хочемо його безкоштовно.
Щоб заробити грошей, ми дуже тяжко працюємо на глибині 25 метрів під землею. Збагачуємо Польщу не тільки своєю працею, а й сплаченими податками, з яких польська держава фінансує, зокрема, лікарні, школи та пенсії. Тому ми не розуміємо, чому нас обзивають, чому наші двері і стіни навколо обписали спреєм, а наші двері обплювали. Наш будинок був підпалений. Ми відчуваємо загрозу”.
Автори листа – Андрій, Богдан та Віталій – нагадують, що їхня ситуація подібна до ситуації мільйонів поляків, які виїхали на заробітки за кордон.

Українські заробітчани натомість від щирого серця побажали полякам, щоб ніхто не кидав їм у квартири пляшки з бензином.

За неофіційними даними, в Польщі зараз працюють 1-1,5 млн українців.

Згідно з останнім опитуванням агентства EWL, майже 75% опитаних українських заробітчан мають намір переїхати на роботу в іншу країну.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
У Польщі в квартиру українців кинули коктейль Молотова:подробиці(фото).