facebook

Аваков:у лавах бойовиків на Донбасі воюють десятки найманців з Італії

У складі незаконних збройних формувань, які орудують на Донбасі, воюють десятки найманців з Італії, які фігурують у кримінальних провадженнях, порушених Україною.

Про це згадав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв’ю журналу “Фокус”, відповідаючи на питання журналіста про те, чи може Україна боротися за Віталія Марківа так, щоб Італія це не витлумачила як втручання у внутрішні справи, передає УНН.

“Віталій (Марків – ред.) – громадянин України, який несе службу в Національній гвардії України. У складі незаконних збройних формувань, які орудують на Донбасі, воюють десятки найманців з Італії, які фігурують у кримінальних справах, порушених Україною. Що зробить Італія, як і будь-яка інша європейська країна, після того як ми їх зловимо? Вони попросять нас екстрадувати їхніх громадян, щоб судити за своїми законами. Це не буде вважатися втручанням у внутрішні справи України”, – сказав міністр.

Аваков упевнений, що “Марків – жертва російської гібридної війни проти України”.

“Дуже шкода, що Італія, яка послідовно підтримувала цілісність України і санкції проти РФ, повелася на цю дешеву провокацію. Переконаний, що вбивці Роккеллі повинні бути знайдені і покарані за всією суворістю закону. Але ж не ціною свободи українських солдатів, які захищають свою батьківщину”, – додав він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Аваков:у лавах бойовиків на Донбасі воюють десятки найманців з Італії