facebook

Піде слідом за Порошенком! ДБР взялася за оточення Ахметова. Злити заради власної волі

Ахметов дасть свідчення на Порошенка

Слідом за Порошенком ДБР взялася за оточення Ахемтова: у чому підозрюють фігурантів схеми “Роттердам+”

Президент України Володимир Зеленський «переконав» олігарха Ахметова, що йому вигідніше дати показання на Порошенка і інвестувати мільярди в економіку України, ніж відправиться на зону разом з екс-президентом. У НАБУ повідомили про висунення підозри шести особам, які можуть бути причетними до Ротердам +.

“8 серпня 2019 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП за оперативної підтримки СБУ повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули “Роттердам+”, про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків”, – йдеться у повідомленні.

Почалося те, про що так довго говорили, пише ЗМІ. Порошенко почали зливати колишні спільники в обмін на свою особисту свободу. Очікується, що після допиту Порошенка слідчі візьмуться за найближче оточення ексгаранта.

Найближчим часом українці дізнаються всю правду про те, як екс-президент скористався кровопролиттям в Україні заради наживи. Він підім’яв бізнес всіх олігархів країни з однією єдиною метою – викачати всі гроші України на свої офшорні рахунки.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ахметов як бізнесмен віддав 50% своїх акцій ДТЕК бізнесменам з пулу Порошенко в обмін на формулу Ротердам + і штучного стрибка його акцій.

Найближчим часом відбудеться допит Ахметова і тоді всі крапки над “і” у справах екс-президента Порошенко стануть на свої місця.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Піде слідом за Порошенком! ДБР взялася за оточення Ахметова. Злити заради власної волі