facebook

У літаку чоловік помочився на жінку та показував статевий орган: на цьому проблеми не закінчились

Жінку змусили повернутися на брудне місце.

У літаку компанії Air India, який летів рейсом з Нью-Йорка до Делі, пасажир помочився просто на 70-річну пасажирку. Водночас жінку не пересадили на нове місце.

Про це пише Times of India.

За даними видання, нетверезий пасажир підійшов до сидіння, де сиділа потерпіла, та справив на неї свою потребу. Після цього в салоні приглушили світло, а пасажир почав роздягатися, демонструючи літній жінці свій статевий орган. Це все припинилося, коли втрутився інший пасажир.

70-річна жінка поскаржилася екіпажеві літака, що її одяг, сумка та взуття просочені сечею. Екіпаж нібито дав їй комплект піжами й капців і сказав їй повернутися на своє місце, стверджуючи, що іншого місця немає. Жінка змушена була сидіти на кріслі, яке неприємно пахнуло. Після скандалу жінку все ж пересадили на нове місце, проте воно було некомфортним.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Видання ndtv.com повідомляє, що після цього пасажира ніяк не покарали, а тому потерпіла звернулася до генерального директора авіакомпанії Air India.

“Це був найгірший політ у моєму житті. Під час польоту, невдовзі після того, як подали обід і вимкнули світло, я збиралася спати, а інший пасажир підійшов до мого місця у стані алкогольного сп’яніння. Він розстебнув блискавку на штанях, справив нужду та продовжив показувати мені свій статевий орган. Пасажир, який сидів поруч зі мною, попросив його повернутися на своє місце. Він не відреагував одразу, але за кілька хвилин покинув зону”, – йдеться в листі потерпілої.

Після розголосу встановили дані пасажира, тепер йому можуть заборонити користуватися послугами авіакомпанії Air India. Також компанія звернулася до поліції.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У літаку чоловік помочився на жінку та показував статевий орган: на цьому проблеми не закінчились