facebook

“Працював у Верховній Раді, допомагав військовим”: Пішов з життя справжній патріот України

Перестало битися серце Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців Олега Трохименка.

Про це повідомляє прес-служба Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

“Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з глибоким сумом повідомляє, що сьогодні, 20 серпня 2019 року, зупинилося серце Олега Владиславовича Трохименка, Представника Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Трохименко з травня 2018 року працював на посаді Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців.

Як зазначила у своєму дописі Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова, Трохименко був справжнім патріотом України, який до останнього дня боровся за звільнення та повернення з полону українських військових моряків.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Олег…Він завжди рухався вперед, здобував нові знання, відкривав нові горизонти та мотивував людей навколо себе прагнути більшого. Це приклад ЛЮДИНИ, яка брала від життя все!”, – написала Денісова.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Працював у Верховній Раді, допомагав військовим”: Пішов з життя справжній патріот України