facebook

Це був договорняк! У Зеленського зробили потужну заяву. Хай йдуть лісом

Давид Арахамія, обраний від “Слуги народу” до Верховної Ради, заявляє, що інші парламентські сили відмовляються пропонувати кандидатів у міністри.

За його словами, посади у парламенті буде розподілено між усіма партіями з дотриманням квотного принципу – а на членів Кабінету міністрів партійні квоти не поширюються.

“В уряді немає квот. Це був якийсь договорняк – зараз договорняки не потрібні країні, уряд може бути просто технократичним – не партійним, не політичним, а технократичним.

Коли я дзвоню представникам інших партій і кажу: “Ви можете надати свій list (список), для шорт-ліста нормальних кандидатів на міністрів?” – вони кажуть: “А ми хочемо, щоб ви несли відповідальність – ми не дамо”. Це продержавницька позиція чи чисто політична спекуляція?

Я не хочу прізвища казати, але я кажу: якщо є така позиція – нехай вони лісом всі йдуть.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Це багато політичних сил роблять так. Якщо вони кажуть, що ми маємо нести стовідсоткову відповідальність – ми не хочемо з ними нічого погоджувати. Ми будемо нести політичну відповідальність. Правильно?”.

Чи не виглядає як узурпація те, що “Слуга народу” зазіхає на більшість посад: “Якщо це виглядає як узурпація – то це точно демократична узурпація, бо це був вибір наших обранців. Це може виглядати як завгодно, але 60% – це те, що проголосували наші виборці”.

“Весь уряд буде професійним, це будуть технократи.

Якщо в людини є трекрекорд і вона може це зробити – взагалі не важливо, яку партію він представляє. Як політична партія, яка несе майже стовідсоткову відповідальність, ми цю людину маємо призначити і дати їй можливість ефективно працювати, щоб держава й ВВП зростав. Отака рамка.

Забувайте політичні інтриги, скандали і розслідування. Нехай уряд працює. Це – виконавча влада, нехай виконує. А політичні розклади будуть у Верховній Раді”.

За словами Арахамії, 29 серпня стане відоме ім’я нового прем’єр-міністра, а щонайменше один чинний член Кабміну може залишитися в новому уряді.

29 серпня відбудеться врочисте перше засідання Верховної Ради 9 скликання.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Це був договорняк! У Зеленського зробили потужну заяву. Хай йдуть лісом