facebook

Замість пільг гроші! У Зеленського зробили термінову заяву. Президент підтримує!

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Данилюк заявив, що витрати на сектор оборони і безпеки України повинні бути більше 5% ВВП.

За словами Данилюка, «зараз відбувається бюджетний процес, і ми формуємо бюджети на оборону і безпеку. Наші військові, весь сектор безпеки повинні отримати гроші на те, що є необхідним ».

«Мій підхід, що саме зараз треба робити реформи в СБУ, відповідних розвідок, ВСУ. Ці реформи ми будемо максимально фінансувати », – заявив секретар РНБО.

Відзначається, що потрібно виділяти багато грошей на переозброєння армії, передає УНІАН.

«5% ВВП – це мінімум, який встановлений законом (на фінансування сектора оборони і безпеки – ред.). Я вважаю, що ці витрати повинні бути більше, тому що зараз час змін », – підкреслив Данилюк.

Крім того, секретар РНБО переконаний, що армія повинна мати сучасне, ефективне зброю, яке відповідає потребам, а сектор безпеки має бути реформований.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також, Рада Національної безпеки і оборони (РНБО) України пропонує монетизувати пільги ветеранам.

У ході виступу на II Міжнародному ветеранському та волонтерському форумі Данилюк висловився за необхідність оптимізації підходів до отримання ветеранами пільг. Зокрема, йдеться про часткову їх монетизацію.

Говорячи про Єдиний реєстр ветеранів, секретар РНБО зазначив: “Головне питання – щоб ніхто не був забутий, щоб держава нікого не втратила. Президент і РНБО будуть надавати максимальну підтримку”.

Данилюк також зазначив важливість підтримки на державному рівні бізнес-ініціатив ветеранів.

“Є дуже багато успішних прикладів, і їх потрібно брати за модель, підтримувати всіх, хто хоче реалізувати себе в бізнесі, підприємництві”, – сказав він.

На думку Данилюка, одним з пріоритетів державної політики має стати підтримка та фінансування програм по реабілітації ветеранів, а також популяризація таких програм у ветеранському середовищі.

Секретар РНБО також пообіцяв створити “контактну лінію” для внесення ветеранами пропозицій, і заявив, що відкритий для такого спілкування через соціальні мережі.

Також, Данилюк заявив, що готується засідання РНБО по Донбасу.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Замість пільг гроші! У Зеленського зробили термінову заяву. Президент підтримує!