facebook

Власник парку левів у Криму катався на леві із триколором, славлячи окупантів. Тепер його заарештували – настала розплата

Олега Зубкова заарештували у Криму. Сказати “Так йому, колабораціоністу, і треба!” найпростіше, але хочеться розлогіше.

Ми не знайомі особисто, але відгуки про нього як про людину були не дуже. Однак Зубков побудував успішний бізнес на радість дітям: відмінні зоопарк і парк левів. За часів Януковича донецькі його “кошмарили” і він шукав захисту під крилом партії Тимошенко. Бізнес йому тоді вдалося зберегти.

Після початку захоплення півострова Зубков, захлинаючись, прийняв нову владу. Я бачив на власні очі, як він катався на своєму леві з російським триколором під телекамери, славлячи окупантів. І ось тепер настала розплата, і не для нього одного.

Багатьох кримчан накрила хвиля розчарування, коли вони зіткнулися з реальною Росією, яка не має нічого спільного з тією казкою, яку їм обіцяли. До речі, “Казкою” називається ялтинський зоопарк, створений Зубковим. Але схоже, що його вже можна перейменовувати на “Парк Юрського періоду”.

Олег Сенцов

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Власник парку левів у Криму катався на леві із триколором, славлячи окупантів. Тепер його заарештували – настала розплата