facebook

Перша Леді такого не чекала! Папа емоційно звернувся до Зеленського. Президент “миру” – країна аплодує

Під час офіційного візиту до Ватикану Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідали ватиканські музеї, Сикстинську капелу та собор Святого Петра.

Володимир та Олена Зеленські оглянули мозаїчний вівтар князя Володимира та княгині Ольги. Мозаїчні зображення Володимира Великого і княгині Ольги виконані ватиканськими майстрами на кошти української громади та єпископа Стемфордської єпархії УГКЦ Василя Лостена. У соборі Святого Петра вони перебувають з 1989 року.

Також Президент з дружиною відвідали могилу святого Петра.
Також, під час офіційного візиту до Святого Престолу Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Державним секретарем, кардиналом П’єтро Пароліном, за участю Секретаря з міждержавних відносин, архієпископа Пола Річарда Галлахера.

Глава держави відзначив плідну співпрацю, що її вдалося розвинути за 28 років дипломатичних відносин між Україною та Святим Престолом, дата встановлення яких символічно збігається із сьогоднішнім візитом.

«Україна готова розвивати тіснішу взаємодію зі Святим Престолом. Нас поєднують спільні цінності та спільне бачення майбутнього», – зазначив Володимир Зеленський.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Президент повідомив, що запросив Його Святість Папу Франциска до України.

Глава держави наголосив, що Україна прагне миру і тому звертається до Святого Престолу та особисто до Його Святості Папи Франциска з проханням про підтримку й допомогу у мирному врегулюванні та завершенні війни на Донбасі. Володимир Зеленський також звернувся до Святого Престолу з проханням допомогти нашій державі звільнити своїх громадян.

Він наголосив, що міжцерковний діалог в Україні може слугувати прикладом для інших країн, і відзначив важливу роль Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у діяльності держави.

В свою чергу як зазначає телеграм канал “Легітимний”

Працю Зеленського помітили в Європі.

30 грудня канал Легітнимний повідомляв що Зеленський хоче отримати Нобелівську “премію миру”, а сьогодні Папа Римський Франциск після зустрічі у Ватикані назвав Володимира Олександровича «Президентом миру».

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Перша Леді такого не чекала! Папа емоційно звернувся до Зеленського. Президент “миру” – країна аплодує