facebook

“Укрзалізниця” призупиняє сполучення з Польщею

У ніч з 14 на 15 березня призупиняється пасажирське залізничне сполучення з Польщею. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.

“У зв’язку з рішенням уряду Республіки Польща про тимчасове закритття міжнародного сполучення з іншими країнами, о 0:00 в ніч з суботи, 14 березня, на неділю,15 березня, буде призупинено курсування пасажирських поїздів до Польщі. Цю інформацію підтверджує представник Укрзалізниці в Польщі”, – йдеться в повідомленні.

Так, загалом між Україною та Республікою Польща курсують два швидкісних поїзди № 705/716 та 715/706 Київ – Перемишль, поїзди № 67 Київ – Варшава, № 51 Львів – Вроцлав, а також безпересадкові вагони Київ – Вроцлав.

“Останні поїзди з Польщі здійснять свої рейси в Україну 14 березня: 706 і 716 Інтерсіті+ з Перемишля і нічний поїзд з Варшави. З України вранці 14 березня до кінцевої станції Перемишль відправилися два поїзди Інтерсіті+ 705 і 715. На період призупинення пасажирського сполучення із Польщею, більше поїздів до цієї країни Укрзалізниця не відправлятиме. Поїзди Інтерсіті курсуватимуть до Львова”, – зазначається в повідомленні.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Укрзалізниця” призупиняє сполучення з Польщею