facebook

“Ви помрете”: Притула їдко звернувся до корупціонерів. “Проявіть силу волі”

Український шоумен, ведучий Сергій Притула потролив корупціонерів під час пандемії коронавірусу.


Так, він порадив їм не брати хабарі, адже від цих грошей можна заразитися, захворіти та померти. Відповідне відео Притула опублікував на своїй сторінці в Instagram.

“Термінове звернення до корупціонерів у зв’язку з пандемією! Віруси дуже легко передаються через гроші, через банкноти, купюри, готівку, через кеш, через “бабки”. Це коли з рук в руки передаєш, воно ж тими мікробами кишить. Тому ви там проявіть силу волі, не беріть хабарі. Тому що візьмеш хабар, вірус передасться, і ти помреш”, – сказав шоумен.

Однак, кілька секунд обдумавши, Притула передумав і закликав їх продовжувати наживатися.

“Хоча, а може, беріть? Слухайте, пацани, я тут подумав – беріть хабарі”, – іронічно підсумував шоумен.

Це не вперше Сергій Притула з гумором висвітлює тему, яка є актуальною в суспільстві. Раніше шоумен з колегами по “Вар’яти-шоу” записав відео, в якому прокоментував заяву продюсерки “1+1” Олени Єремєєвої Мова не догодила: 1+1 вважає, що українська не підходить для мелодрам, а лише для комедій щодо озвучення фільмів українською. За її словами, українська мова нібито краще звучить у комедіях, а в мелодрамах її сприймати важко, тому краще використовувати російську. Та й самим акторам нібито важко поки працювати українською. Це дотепно висміяв Сергій Притула.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Ви помрете”: Притула їдко звернувся до корупціонерів. “Проявіть силу волі”