facebook

Винні у зриві програми харчування армії повинні відповісти – Порошенко

Чиновники, які фактично зірвали програму харчування в Збройних Силах України, повинні за це відповісти. Те, що Верховна Рада була змушена приймати відповідний закон і рятувати систему забезпечення армії – ненормально, і свідчить про абсолютну некомпетентність влади.

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко в інтерв’ю для ряду українських телеканалів.

“Після того, як ми побудували армію, запустили в більшій половині бойових бригад нову систему харчування, некомпетентні люди не оголосили тендери, не уклали контракти, не ввели необхідні штатні одиниці, не забезпечили необхідні харчові позиції – і зараз намагаються навантажити постачальників, які були ще за часів нашої команди, щоб вони продовжили виконувати свої обов’язки”- зазначив Порошенко.

Він переконаний, що спроба вирішити проблему, до якої вдалася влада, вкрай принизливою.

“Добре, що не запускаєте нові реформи. Але зірвати програму харчування українських воїнів і ще й запропонувати принизливе. Друзі, хто що може, може ви передасте на безкоштовній основі, щоб годувати армію”? Хто не годує свою армію, гарантовано буде годувати чужу. І це ж ситуація так складається не тільки з військовим харчуванням. Тому безумовно, ми підтримали даний законопроект, тому що це захист армії. Але хто буде притягнутий до відповідальності за це?” – сказав Порошенко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На думку п’ятого президента, ні держава, ні її армія не можуть бути місцем для експериментів.

“Ми не можемо допустити, щоб над Україною, а особливо над її Збройними Силами проводили такі експерименти, які залишають українських воїнів голодними. Таку я прийняв армію. Не було їжі, голодні, роздягнені, роззуті, без озброєння, без боєприпасів, без досвіду, без співпраці з НАТО, без нічого. Але зруйнувати те, що ми побудували? За це повинні понести відповідальність винні”- переконаний Порошенко.

Раніше повідомляли, що Порошенко жорстко розкритикував урядові зміни до бюджету: політик наполягає на зниженні на час карантину високих зарплат для всіх, крім військовослужбовців і медиків.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Винні у зриві програми харчування армії повинні відповісти – Порошенко