facebook

“Криміналітет, бідність та голод”: екстрасенс розповів, коли в Україні закінчиться пандемія коронавірусу

Учасник шоу “Битва екстрасенсів” Сергій Кобзар розповів, коли зупиниться пандемія коронавірусу в Україні та світі, а також повідав, на який період припаде пік захворюваності COVID-19.

Про це він сказав на телеканалі “Україна” у програмі “Зірковий шлях”.
Так, за словами екстрасенса, пік інфекції в нашій країні припаде вже на травень, а спад хвороби відбудеться влітку. Крім того, вже зовсім скоро повинна з’явитися вакцина від COVID-19.

“Я вважаю, що в цьому році вона буде винайдена, але я переглядав по картах і випадає, що буде кілька етапів. Вакцина буде вдосконалюватися протягом цього року”, – каже Кобзар в ефірі програми “Зірковий шлях” на каналі “Україна”.

І крім коронавірусу на нас чекає боротьба з економічною кризою. Але екстрасенс підбадьорює: українці хоч і постраждають, вони швидше інших оговтаються від цього стану. “Є дуже велика ймовірність того, що ця ситуація, яка склалася, відкине нас в період, який був у 90-тобто Це стосується і економіки, і інфляції, і криміналу. Але з цього стану українці вийдуть набагато швидше, ніж інші нації і країни. Чому саме так? Тому що українці – працьовитий народ”, – зауважив він.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Криміналітет, бідність та голод”: екстрасенс розповів, коли в Україні закінчиться пандемія коронавірусу