facebook

Зачіски для волосся середньої довжини — повсякденні варіанти

Середня довжина волосся дозволяє робити красиві і оригінальні зачіски. Це дозволяє жінці будь-якого віку виглядати доглянуто і стильно в будь-якій ситуації.

Повсякденні зачіски для волосся середньої довжини відрізняються простотою і їх можна легко робити самостійно, не витрачаючи на це багато часу. Примітно те, що середні зачіски завжди виглядають природно і невимушено.

Зачіски для повсякденного життя

Мабуть, найпоширеніші зачіски для волосся середньої довжини виконуються на основі кос. Існує величезна різноманітність різних варіантів плетіння, тому освоївши декілька способів укладання можна завжди виглядати дуже стильно.

Дуже оригінально виглядає коса з витягнутими пасмами. Для цього заплітаючи косу звичайним способом потрібно злегка розтягувати переплетення в сторони. Такі середні зачіски з косами виглядають більш об’ємно, а саме укладання надає волоссю стильну недбалість.

Якщо вам подобається носити розпущене волосся, то додати родзинку такій зачісці можна, зробивши ободок з кіски з передніх локонів.

Іншою поширеною зачіскою, яка підходить як для навчання, так і для офісу є пучок. Такі зачіски для волосся середньої довжини дозволяють створити жіночний, але в міру строгий образ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Існує величезна різноманітність варіацій пучків. Тому легко можна міняти зачіску, для того щоб зберегти оригінальність образу.

Середні зачіски з хвостами не завжди зручні, так як в цьому випадку волосся важко надійно зафіксувати, і зачіска може виглядати дещо розпатланою. Існує один секрет, який дозволить візуально подовжити волосся і додати гарний вигляд укладанні.

Для цього збираються два хвоста:

  • Перший формується високо на потилиці.
  • Другий зав’язується нижче під ним.

Дуже швидко можна створити зачіску, яка з вигляду нагадує грецьку. Вона настільки проста, що для її створення знадобиться витратити не більше 5 хвилин.

Для цього потрібно скрутити з двох сторін джгути з волосся і закріпити їх на потилиці шпильками, загорнувши кінці всередину. В якості додаткового аксесуара можна використовувати стильну шпильку.

Проявивши трохи фантазії і терпіння, можна навчитися самостійно створювати оригінальні зачіски на волоссі, мають середню довжину.

Акуратна укладання дозволить створити діловий імідж і справити позитивне враження на співбесіді або важливих переговорах.

 

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Зачіски для волосся середньої довжини — повсякденні варіанти