facebook

Згоріли за кілька днів: за кордоном від коронавірусу померла сім’я українців

26-річний хлопець і його 48-річна мати померли з різницею у тиждень.

Знайома сім’ї, волонтерка з Полтави Ксенія Бикова, розповіла про сім’ю.

Родичів не стало буквально через кілька днів після прояву симптомів хвороби.

Про трагедію з сином жінці повідомила його мати Тетяна. Вони з Биковою були приятельками.

“Вона коротко написала: Еда більше немає. Коронавірус. Будь ласка, бережіть себе, сидіть вдома”. Виявилося, Ед помер трохи більше тижня тому. Він буквально згорів. Вони з Танею тоді захворіли одночасно. Це й не дивно, адже вони жили в одній квартирі. І якщо Таня останнім часом сиділа вдома, то Ед постійно їздив на роботу. Таня розповіла, що хвороба у нього протікала стрімко, він згорів буквально за кілька днів. І що найдивніше розтин показав, що у нього в результаті відмовили нирки. Для коронавірусу це нетипово. Але в даному випадку чомусь це сталося саме так. У Еда не було ніяких хронічних захворювань. У Європі більшість людей регулярно проходять медичні обстеження, і він теж це робив. Якби там були якісь проблеми, він би про це знав. Але ні. Молодий, здоровий… Але заразився коронавірусом і помер, поділилася волонтерка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Видання після розмови з Ксенією намагалося зв’язатися з Тетяною, проте на той момент та вже не могла розмовляти, хвороба вдарила і по ній.

“Таня говорила, що вона теж хворіє. При цьому у неї не було яскраво виражених симптомів. Ні високої температури, ні кашлю. Але коли 20 квітня я їй зателефонувала, вона вже не могла говорити. У неї зовсім не було голосу. Таня пошепки сказала, що їй погано і що вона подзвонила Лікарю. Виявилося, що це була наша остання розмова” – розповіла волонтерка.

Незабаром колишній чоловік Тетяни повідомив, що вона померла. Виявилося, лікар до неї приїхав, але вже не зміг допомогти – вона померла. Як показав потім розтин, у Тані повністю згоріли легені. При, здавалося б, незначних симптомах там розвивалася двостороння пневмонія. І коли їй раптом різко стало гірше, було вже пізно… Спочатку син, потім мати… Коли Таня повідомила мені про смерть Еда, вона сама попросила мене: Розкажи всім, що в 26 років люди теж від цього помирають! Нехай сидять вдома! Таня хоч і багато років жила у Франції, але дуже переживала за нашу країну, за українців. Вона допомагала українській армії, часто передавала гроші для наших хлопців на фронті… Я досі не можу повірити, що вона померла. І розповідаю це для того, щоб люди усвідомили, наскільки важливо зараз берегти себе і дотримуватися карантину. Коронавірус – це не вигадки, це дійсно страшно – резюмувала волонтерка.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Згоріли за кілька днів: за кордоном від коронавірусу померла сім’я українців