facebook

Два роки в масках: МОЗ повідомило тривожний прогноз. “Світ іще не стикався”

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що у зв’язку з епідемією коронавірусу українцям іще довгий час доведеться дотримуватися соціальної дистанції і носити захисні маски.

В інтерв’ю УП Степанов прокоментував слова прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про те, що через COVID-19 найближчі два роки Україна буде жити в “нових умовах”.

“Це надсерйозна хвороба. Хвороба, з якою світ іще не стикався. Тому дуже великий період часу ми будемо змушені і носити маски, і тримати дистанцію, і користуватися дезінфекторами.

Тому так, певні обмеження будуть існувати досить тривалий час. Але наша мета – щоб якомога швидше пом’якшити карантин. Як тільки це стане можливо”, – сказав Степанов.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про умови виходу з карантину.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також президент подякував українцям, які відсвяткували Великдень вдома. “Ваш вчинок доводить – ми є зрілими, відповідальними громадянами, які думають про себе, своїх близьких і українських лікарів”, – сказав він.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Два роки в масках: МОЗ повідомило тривожний прогноз. “Світ іще не стикався”