facebook

Цікаві факти про ментальну арифметику

Як тільки дитина з’являється на світ, починається процес її розвитку. Стаючи дорослішим, малюкові потрібен нагляд професіоналів, які могли б вивчити потенціал і направити дитину в потрібне русло. Наприклад, ментальна арифметика вважається однією з інноваційних галузей освіти. Ця методика призначена для розвитку талантів дитини, включаючи арифметику. В результаті діти здатні в розумі вирішувати не тільки прості, але і складні завдання. Для того щоб зрозуміти, що таке ментальна арифметика, необхідно дізнатися про суть програми.

У чому полягає суть ментальної арифметики

Варто зазначити, що ментальна арифметика в країнах Азії, включаючи КНР і Японії, є обов’язковим предметом для вивчення в навчальних закладах. Це може бути звичайний шкільний урок або факультативне заняття.

В основі новаторської методики лежать рахунки, які використовувалися в Древньому Китаї. Згодом ці рахунки були вдосконалені в Японії, а потім і зовсім доопрацьовані до сучасного калькулятора. На думку вчених, так званий древній абакус дуже корисний малюкам. Першим, хто здогадався використовувати китайські рахунки в новій програмі для дітей, став турок Шен. На початку 1990-х в Китаї була запущена ментальна арифметика, яка отримала схвалення відомих світових експертів. На сьогоднішній день ця програма діє в багатьох країнах і в тому числі в Україні.

Вченим давно відомий той факт, що ліва півкуля відповідає за логічне мислення, а права – за творчі здібності. Наприклад, якщо задіяти праву руку, то включається ліва півкуля і навпаки. Однак задіявши одночасно обидві півкулі, можна досягти значних успіхів в розвитку дитини. Саме це і є основним завданням інноваційного підходу. Освітній процес дає можливість дитині виконувати дії на рахунках обома руками, ускладнюючи поступово операції. Згодом програма демонструє перші результати: швидке обчислення в розумі, аналітичні здібності. В даному випадку дитина не використовує електронний калькулятор, вона застосовує абакус, який тренує розумові процеси і удосконалює обчислення в розумі.

Нова освітня ідея вважається дорогим видом навчання. І в цьому немає нічого дивного, адже розвиток дітей йде зовсім іншим шляхом, показуючи стійкі результати.

По цій унікальній програмі займаються тисячі дітей з різних країн світу, хоча ще не всі чули про ментальну арифметику. Але вже можна стверджувати, що дане навчання стає все популярнішим.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Цікаві факти про ментальну арифметику