facebook

Сироті у 9 років ампутували ноги, а через 15 років вона стала легендою – неймовірна історія про силу духа

Дівчинку удочерили і ампутували ноги, вона не здалася і стала легендою.

Дівчинка Оксана Бондарчук народилася в 1989 році в Хмельницькому. У неї були аномалії розвитку, ручки були викривлені, як і ніжки. Дівчинка виявилася в дитбудинку, де жила до 7 років.


Фотографію Оксани, коли дівчинці було 5 років, побачила жінка з США і відразу зрозуміла, що ця дитина має рости в її родині. Її не лякала інвалідність дівчинки і навіть не діяли вмовляння рідних не брати проблемного дитини.

В результаті вона цілих два роки готувала документи і змогла забрати дівчинку тільки в 7 років. Весь цей час майбутня прийомна мама всіляко підтримувала дитину, присилала їй зворушливі листи і фото нового будинку.

Проте стан здоров’я дівчинки тільки погіршувався. Так, чим старше вона ставала, тим більше її ноги слабшали і з працею витримували вагу її тіла. Медики робили все можливе, але для того, щоб подарувати дівчинці повноцінне життя порекомендували ампутацію.

У 9 років вона втратила ліву ногу, а в 13 років їй ампутували праву. Однак це не стало кінцем її життя. Навпаки – дівчинка досить швидко навчилася ходити на протезах.

Потім вона навіть змогла бігати, їздити на велосипеді. А незабаром знайшла той вид спорту, в якому змогла перемагати. Для неї це стала гребля, Оксані навіть вдалося стати справжньою легендою параолімпійського спорту.

У 2012 році на літній Паралімпіаді в Лондоні завоювала Оксана медалі в змаганнях з веслування, а два роки потому на зимовій Паралімпіаді у Сочі стала призером в лижних гонках.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Сироті у 9 років ампутували ноги, а через 15 років вона стала легендою – неймовірна історія про силу духа