facebook

Трьох працівників кримінальної поліції судитимуть за катування

Били гумовим кийком, погрожували електрошокером, зв’язували йому руки та ноги клейкою стрічкою, позбавляли можливості дихати, притискаючи поліетиленовий пакет до обличчя потерпілого.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно трьох оперуповноважених відділу кримінальної поліції Краматорського відділу поліції ГУ Нацполіції в Донецькій області.

Як інформує Держбюро розслідувань, правоохоронці обвинувачуються у катуванні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України).

Зокрема слідством встановлено, що в грудні 2019 року один з оперуповноважених отримав доручення слідчого на проведення допиту особи у рамках розслідування кримінального провадження за фактом шахрайства. Після того, як 18-річний потерпілий з’явився на виклик, поліцейський провів його до службового кабінету, де на них вже чекали ще двоє оперуповноважених. Без висунення будь-яких вимог правоохоронці почали бити потерпілого, вимагаючи визнати вину у скоєнні злочину, до якого той не причетний.

Як зазначається, з метою здобуття зізнання, примушували громадянина ставати лицем до стіни та били гумовим кийком, погрожували електрошокером, зв’язували йому руки та ноги клейкою стрічкою, позбавляли можливості дихати, притискаючи поліетиленовий пакет до обличчя потерпілого. Катування тривали майже 4 години та не призвели до бажаного для поліцейських результату.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо вину доведуть, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Як відомо, оперативники Краматорського загону, які виконують завдання у складі Об’єднаних сил, виявили громадянку України, колишню помічницю бойовиків

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Трьох працівників кримінальної поліції судитимуть за катування