facebook

Як виїхати з України? Кордони закриті, але є лазівки – ексклюзив

Незважаючи на пандемію коронавірусу, в Україні працюють два десятки прикордонних пропускних пунктів. Тобто залишити країну реально, але з обмеженнями, а також у деяких випадках із двотижневою ізоляцією.

Але намагатися знайти квитки на автобус чи потяг не варто, адже перетинати пункти пропуску можна лише особистим легковим транспортом.

Що іще важливо знати про виїзд за кордон, кого випустять і які країни можуть пустити мешканців України.

Як можна виїхати з України
Наразі тільки на автомобілі. Інші види транспорту недоступні. Обмеження діють навіть для пішого переходу.

Проте виїхати з країни можна, й для цього Державна прикордонна служба залишила близько двох десятків спеціальних пунктів. Вони діють з усіма країнами-сусідами України:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

з Польщею – Ягодин (Волинська область), Краковець (Львівська);

з Угорщиною – Тиса (Закарпатська область);

з Румунією – Дякове, (Закарпатська область) Порубне (Чернівецька);

з Росією – Юнаківка (Сумська область), Гоптівка (Харківська), Бачівськ (Сумська), Мілове (Луганська), Сеньківка (Чернігівська);

з Молдовою – “Паланка-Маяки-Удобне”, Старокозаче та Рені (Одеська область), Могилів-Подільський (Вінницька);

з Білоруссю – Сеньківка, Нові Яриловичі й Славутич (Чернігівська область), Виступовичі (Житомирська), Доманове (Волинська);

зі Словаччиною – Ужгород (Закарпатська область).

Такий формат роботи триватиме до особливого розпорядження Кабінету міністрів. У Держприкордонслужбі окремо зазначили, що українці та члени їхніх сімей, які зареєстровані у Криму, мають повне право і можливість потрапити на тимчасово окуповану територію. А громадяни, зареєстровані на підконтрольній Україні території, мають можливість спокійно виїхати з Криму.

Важливо зазначити. Раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що найближчим часом будуть відкриті ще два пункти пропуску – Рава-Руська та Скадовський морський порт.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Як виїхати з України? Кордони закриті, але є лазівки – ексклюзив