facebook

У мережі показали катастрофічні наслідки карантину для фермерів.

Підприємець викинув тонни моркви на звалище

Карантин в Україні триває. Але, незважаючи на те, що режим обмежувальних заходів послабили, овочеві культури страждають. На Київщині підприємець викинув тонни моркви. Відповідний пост опублікував Andrew Havand в соціальній мережі Facebook.

«Тільки що по дорозі зустрів, ймовірно, один з результатів карантину. Гори моркви, яку викинули гнити. Як сказали місцеві, які це збирали на корм тваринам, місцевий підприємець збанкрутував тому що нікуди збувати продукцію і викинув це все», – зазначено в повідомленні.

Ймовірно, по країні таких випадків безліч. Залишається незрозумілим, чому овочі не можна було віддати нужденним. Підписники неоднозначно відреагували на побачене:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«А міг би стати місцевим героєм, віддавши частинами в дитячий будинок, будинок для престарілих, дізнатися, чи є в районі малозабезпечені, пенсіонери і віддати їм частину», «А міг би здати на сік», «Звичайно, простіше всього викинути! Навіщо утилізувати? Можна ж просто забруднювати навколишнє середовище!», «Вивіз би безкоштовно для людей», прокоментували інформацію користувачі мережі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У мережі показали катастрофічні наслідки карантину для фермерів.