facebook

“Будуть рішучі кроки”: Зеленський анонсував кадрові рішення для голів ОДА

Президент Володимир Зеленський анонсував кадрові рішення для голів обласних держаних адміністрацій після завершення боротьби зі спалахом коронавірусної хвороби COVID-19. Про це глава держави заявив на підсумковій пресконференції до першого року президентства, пише “Українська правда”.

“Що стосується РДА. Навіть не всіх голів РДА ми ще змінили. Більшість РДА ще за часів іншої влади, це довгий процес. В РДА ще є колишні люди – їх знову будуть перезавантажувати.

Була прекрасна програма “Ліфт”. Фьодоров набрав дійсно фахівців через “Ліфт” – потім знайшли “ключик” до “Ліфта” і нам туди, вибачте за таке слово, засунули дуже багато людей, які були при владі раніше. Тому з “Ліфтом” у нас були проблеми”, – сказав президент.

Володимир Зеленський зазначив, що всі висновки по голам обласних державних адміністраційних будуть після того, як закінчиться епідемія.
“Наприклад, я навіть не думав, що у нас такий сильний чернівецький губернатор. Там найскладніша ситуація через хворих. Він – один із найкращих. Тобто ця інфекція нам показує, які захворювання у нас є в держапараті.

Одразу після COVID будуть рішучі кроки, а зараз цього не можна робити. Я не можу зараз звільнити якогось губернатора – я просто боюся, що там завалиться весь процес”, – сказав президент.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Будуть рішучі кроки”: Зеленський анонсував кадрові рішення для голів ОДА