facebook

Втрата смаку та психічні розлади: український лікар описав основні симптоми COVID-19

Завідувач відділення пульмонології Волинської обласної клінічної лікарні Олег Яковенко на своїй сторінці у Facebook з власного досвіду розповів про основні клінічні прояви COVID-19.

“Помітив, що одним з основних клінічних проявів COVID-19 – це клініка ураження нервової системи у вигляді аносмії з втратою смаку, полінейропатії, та психічних розладів у вигляді депресії, ейфорії, безсоння, різкого зміни настрою з агресією, іноді психомоторне збудженням на фоні важкої гіпоксії”, – пише медик.

За його словами клінічні прояви захворювання в період пандемії COVID-19 у вигляді тріади: кашель з задишкою, аносмія з втратою смаку, гастроінтестинальні розлади з діареєю на фоні загального нездужання говорить про те, що у пацієнта коронавірусна інфекція.

Нагадаємо, що за останню добу на Волині зареєстровано 24 нових випадки захворювання на COVID-19: Ківерцівський район – 4, Старовижівський район – 4, м.Ковель – 3, Луцький район – 3, Володимир – Волинський район – 2, Турійський район – 2, м.Луцьк – 1, м.Нововолинськ – 1, Іваничівський район – 1, Любомльський район – 1, Маневицький район – 1, Ратнівський район – 1. Одужало 2 особи.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Втрата смаку та психічні розлади: український лікар описав основні симптоми COVID-19