facebook

ПриватБанк арештовує кошти українців, кожен ризикує залишитись ні з чим

ПриватБанк залишає без засобів до існування.

Клієнт ПриватБанку поскаржився, що фінансова установа залишає без засобів до існування. Про це повідомили на сайті minfin. Клієнт пояснив, що Приватбанком були заарештовані рахунок ухвалою приватного виконавця.

“Під арешт потрапила і карта, на яку приходить заробітна плата — єдине джерело доходу мене і моєї сім’ї (дочка 7 років і чоловік інвалід з відсутністю нижньої кінцівки без права на пенсію і соціальні виплати). На всі питання банк пропонує врегулювати питання з виконавцем, яка знаходиться в місті Києві, а я прописана і проживаю в місті Харкові. В телефоном режимі виконавець зажадала довідку про те що дану картку надходить моя зарплата. Після отримання необхідних документом, вона посилається на те, що у встановленні було прописано накласти арешт на всі рахунки, крім передбачених законом”, – йдеться у повідомленні.

На гарячій лінії Приватбанку чоловіку пояснили, що юристам не розжували, які рахунки передбачені законом не можна заарештовувати. Напрошується висновок, що банк ставить у пріоритет постанови приватного виконавця, а не Конституцію України та інші закони, чіпляючись за фрази, і перекладаючи відповідальність. А в цей час за платіжним дорученням з цього рахунка можуть бути списані кошти в повному обсязі, як в телефонному режимі мені озвучив співробітник Приватбанку під табельним номером 292716 (імені свого не назвала).

“Виходить ви сприяєте незаконному списанню коштів, порушують конституційні права людини, залишаєте без засобів до існування. Задумайтеся, навчіться поважати свого клієнта, не закривати очі на проблеми людей, мотивуючи, що вам щось не написали. Не очікували такого від банку, який завжди займав лідируючі позиції на фінансовому ринку”, – резюмує клієнт.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
ПриватБанк арештовує кошти українців, кожен ризикує залишитись ні з чим