facebook

Тростян та центр реабілітації ведмедів. Сергій Притула назвав топ-5 улюблених місць для відпочинку в Україні

Ведучий Хто зверху? на Новому каналі Сергій Притула розповів про улюблені місця в Україні, які обов’язково потрібно відвідати цього літа.

Must- see № 1. Тунель кохання, Рівненська область

“Про тунель кохання нецікаво слухати, його треба бачити, туди треба їхати. Тож не баріться, найближчими вихідними обов’язково туди поїдьте. І не забудьте спрей від комарів, бо вони вас теж дуже люблять”, – усміхається Притула.

Must- see № 2. Гора Тростян, Карпати.

“В Карпатах насправді є чимало привабливих гір, але Тростян – моя любов. Висота – 1232 метри, і на кожному метрі вас чекають незабутні враження. Там і смереки, і полонини, і катання на лижах та снігоходах взимку, і катання на квадроциклах влітку”, – зізнається ведучий Нового каналу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Must- see № 3. Реабілітаційний центр для бурих ведмедів, Карпати

“Це єдиний такого роду центр в Україні, у який завозять ведмедів, з якими не надто добре поводилися їхні попередні власники. Тут багато ведмедів, яких забрали з приватних зоопарків, звіринців, або ж які набідувалися в цирку. У цьому реабілітаційному центрі бурих лікують та вчать пристосовуватися до природніх умов життя. Туристів туди пускають, і я максимально рекомендую вам відвідати це місце. В цирку, щоправда, після того сміятися не будете, але вражень залишиться на все життя”, – пояснює Сергій.

Must- see № 4. Садиба Вишнівець, Тернопільська область

“Цей розкішний палац був родинним гніздом великого шляхетного роду Вишневецьких. Рід був непростий. Дав Польщі короля, кронпринців, наказних отаманів, а в самому палаці зупинялися видатні люди. І йдеться зараз не лише про Тараса Григоровича Шевченка. Туди регулярно заїжджав Оноре де Бальзак, який назвав палац Вишневецьких маленьким Версалем. І якщо справжній Версаль ми цього року ризикуємо не побачити взагалі, то палац Вишневецьких чекає нас щодня, ось він, практично поруч”, – розповів ведучий шоу Хто зверху?.

Must- see № 5. Витачів, Обухівський район, Київська область

“Про Трипілля ви, звісно, знаєте, а от чи чули ви про Витачів? Якщо не чули, то вам сюди. Сучасний Витачів – це мальовниче селище, але колись це був дуже важливий торговий та військовий порт-фортеця на Дніпрі. Я. чесно, ніколи не уявляв, як там можна було воювати, коли тебе відволікають такі розкішні краєвиди? Там реально зачаровані місця і природа фантастична. Шукайте гору Красуху. З неї відкривається такий краєвид, який ви ніколи за гроші не купите”, – говорить Сергій Притула.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Тростян та центр реабілітації ведмедів. Сергій Притула назвав топ-5 улюблених місць для відпочинку в Україні