facebook

Зеленський свідомо підіграє олігархам, бо не хоче сваритись з ними.

Зеленський не працює на якогось одного олігарха, але він сам і його уряд враховують їхні інтереси. Не уявляє іншого варіанту.

“Завжди працював на олігарха як замовника. Його компанія виробляла медіа-продукти для їх каналів. Сам Зеленський кілька років був генеральним продюсером “Інтера”. Похід у політику був для Володимира Олександровича експромтом. Після президентства життя не закінчується. 2024-го йому буде 46 років. Далі треба за щось жити. Навіщо сваритися з тими, від кого може залежати добробут твоєї сім’ї у майбутньому”, – вважає експерт.

Зеленський розуміє: хочеш досягти успіху в Україні як політик, найкраще – домовитися з олігархами, каже Гліб Вишлінський.

“Щоб реалізовувати державні зміни, потрібен політичний капітал. Без нього Зеленський перетвориться на Ющенка пізніх років президентства. Ніби й був главою держави, проте не мав ресурсів, щоб виконати обіцяне. Не контролював Верховну Раду, уряд. Щоб втримати політичний капітал, потрібен адміністративний контроль, як у Порошенка, або народна підтримка. Зеленський спирається на друге. Домовляючись з олігархами, гарантує собі доступ до телебачення як інструменту збільшення суспільної довіри”, – додає економіст.

Повне інтерв’ю з Глібом Вишлінським читайте у журналі “Країна” від 11 червня.

Верховний суд закрив провадження за касаційною скаргою ПриватБанку про виплату 22 млн грн. Нікопольському заводу феросплавів.

Розгляд справи припинили за клопотанням НЗФ, який належить Ігорю Коломойському. Він є колишнім власником ПриватБанку. Про це повідомило видання Фінбаланс, у вівторок, 9 червня.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Зеленський свідомо підіграє олігархам, бо не хоче сваритись з ними.