facebook

Чоловік прийшов на співбесіду з брудними руками. Завдяки цьому він отримав роботу

Розповідь нижче змушує нас відновити нашу віру в людей …
Автомеханік протягом довгого часу не міг знайти роботу.


Нарешті, одного разу він побачив оголошення про вакансію, яка ідеально йому підходила. Він відправив своє резюме і через тиждень отримав запрошення на співбесіду.
У ніч перед співбесідою він не спав, сильно хвилювався. Вранці він одягнув костюм, причесався… Він не хотів спізнюватися, тому він вийшов з дому на 1,5 години раніше.
Стоячи на автобусній зупинці, він побачив літнього чоловіка, у якого зламалася машина. Старий безуспішно намагався завести свою машину. Автомеханік пошкодував його. Він підійшов і запропонував старому допомогу. Через годину автомобіль був відремонтований, але чоловік дуже забруднився, він був весь в автомобільному мастилі.
Вдячний водій запитав, чи може він якось віддячити механіку. На що чоловік відповів, що він все зробив від чистого серця, і поділився, що їхав на співбесіду, але тепер він весь брудний, та й запізнився вже на неї. Але старий переконав його обов’язково поїхати на співбесіду… Нарешті чоловік неохоче погодився.

У коридорі було багато молодих, добре одягнених людей. Механік зрозумів, що його шанси отримати роботу дуже низькі. Він був набагато старшим, у нього було мало досвіду, та й руки його були забруднені мастилом. Єдиною втіхою було те, що бос теж запізнився.

Коли роботодавець нарешті прибув, він почав викликати кандидатів одного за іншим. Всі виходили з сумними обличчями. Механік вже думав відправитися додому, коли секретар несподівано назвала його ім’я. Він зайшов в кабінет. За столом сидів той літній чоловік, якому механік допоміг полагодити машину. Але тепер на ньому був гарний строгий костюм.
«Мені шкода, що вам довелося так довго чекати. Я думаю, що в цьому році я прийняв одне з кращих рішень, коли я побачив вас, зайшовши в офіс. Я просто зрозумів, що ви будете співробітником, який заслуговує на довіру, а це найважливіше для мене », – сказав він.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чоловік прийшов на співбесіду з брудними руками. Завдяки цьому він отримав роботу