facebook

Саакашвілі заявив, що Україну можна повністю реформувати всього за 100 днів

Експрезидент Грузії впевнений, що за цей час можна навіть змінити все законодавство

Всю Україну можна повністю реформувати всього за 100 днів, таку думку висловив голова Виконавчого комітету ради Національного реформ Міхеїл Саакашвілі.

«Я думаю, що взагалі всю Україну можна реформувати максимум за 100 днів», — заявив він в ефірі «Радіо НВ» у відповідь на питання, скільки часу, на його думку, потрібно, щоб змінити систему.

Він уточнив, що за 100 днів можна створити необхідну для реформ законодавчу базу.
Відзначимо, що на своїй посаді Саакашвілі перебуває з 7 травня, коли президент України Володимир Зеленський підписав указ про його призначення. Тобто він перебуває на своїй посаді більше 70 днів.

За цей час він двічі провокував дипломатичний скандал з Грузією своїми заявами. Також Саакашвілі відкрив Офіс швидких рішень у Києві та Одесі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомлялося раніше, Саакашвілі повідомив про те, що президент Володимир Зеленський поставив перед ним, як новим главою Виконавчого комітету реформ, завдання щодо вдосконалення податкового законодавства та завершення реформи митниці.

Зазначимо, що Саакашвілі заявляв, що у нього немає своєї окремої програми реформ.

Водночас він закликав українських підприємців повідомляти йому про свої проблеми у веденні бізнесу шляхом розміщення відеороликів в соцмережах.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Саакашвілі заявив, що Україну можна повністю реформувати всього за 100 днів