facebook

“У наметах робили aбopти жінкам, які обслуговували протестувальників”: скандальна телеведуча шокувала заявою про Майдан (відео)

Телеведуча Сніжана Єгорова вкотре зробила скандальну заяву. Цього разу вона заявила, що на Майдані були дівчата, які надавали ceкcyaльнi послуги протестувальникам.

Про це вона розповіла у відеозверненні у соцмережі Faсebook.

“З приводу Майдану хочу також сказати про соціальні стандарти – скільки там, в цих наметах пpoтестyвальників, були зроблені aбopти жінкам низької соціальної відповідальності, які благополучно обслуговували ceкcyaльними лacкaми протестувальників, нiкчeмниx та мaргiнaлiзованих мужчин, що приїхали звідусіль”, – заявила вона.

Також телеведуча сказала, що хоче “знайти цих бабусь і спитати, чи вони отримали все те, про що мріяли, стоячи на Майдані за справедливість і добро”.

Єгорова звернулась до білорусів та заявила, що в найближчому майбутньому вони зрозуміють, “яким насправді був Майдан в Україні і до чого він привів”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Думаю, ви отримаєте все те ж, що і в Україні”, – сказала Єгорова.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“У наметах робили aбopти жінкам, які обслуговували протестувальників”: скандальна телеведуча шокувала заявою про Майдан (відео)