facebook

У Білорусі за час протестів пропали безвісти понад 70 осіб

Про деяких зниклих невідомо практично нічого.

В Білорусі з початку протестів безвісти пропали 76 осіб. Більшість з них – чоловіки, жінок всього кілька.

Як зазначається, про деяких зі зниклих відомо кількість діб, які їм дали, але все одно невідомо місце відбування покарання.

За деякими ситуація ще гірше: ні родичі, ні волонтери взагалі не знають нічого про своїх близьких. Їхніх прізвищ немає ні серед списків засуджених, ні серед списків людей, які перебувають в слідчих ізоляторах.

Також є випадки, які не потрапляють під звичну схему затримань. Наприклад, директор музею з Гродненської області, який зник після роботи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За даними білоруських силовиків, сьогодні в ізоляторах тимчасового утримання територіальних ІТТ Білорусі утримувалися 122 людини. Деякі з них також до цього вважалися зниклими, зазначають правозахисники. Цей список буде оновлюватись, тому є ймовірність, що список зниклих скоротиться.

Нагадаємо, раніше правозахисники заявили, що на протестах в Білорусі загинули не менше 5 осіб.

При цьому Міністерство охорони здоров’я Білорусі офіційно визнало загибель двох людей на протестах.

Зазначимо, масові протести в Білорусі, які супроводжувалися арештами та побиттями, спалахнули після президентських виборів 9 серпня, на яких в черговий раз з великим відривом переміг Олександр Лукашенко. Частина білоруського суспільства не погодилася з такими результатами виборів і вимагає нового голосування.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У Білорусі за час протестів пропали безвісти понад 70 осіб