facebook

Які помилки матерів у вихованні хлопчиків є найбільш критичними і поширеними

Помилки виховання синів, які часто допускають матері, можуть негативно відбитися як на житті самих хлопчиків, так і на їх ставленні до батьків. Сьогодні розберемося, які промахи у вихованні є найпоширенішими, інформує Ukr.Media.

Помилки виховання

Ситуація, коли розлучена мати сама виховує сина, на жаль, все ще досить поширена. Однак варто зауважити, що ідеї виховання дітей досить сильно змінилися за минулі двадцять років.

Раніше хлопчики, оточені гіперопікою, часто виростали безпорадними і абсолютно не пристосованими до дорослого життя в плані побуту. Зараз тенденції трохи змінилися. Багато матерів намагаються виростити справжніх чоловіків, хоча без хорошого прикладу у вигляді сильного і відповідального батька поруч це буває складно.

Здавалося б, чим не відмінна мета? Однак такий гарний намір теж можна здійснити з величезними помилками. Саме ці промахи можуть все зіпсувати, у тому числі і майбутнє вашого сина.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чого варто уникати, виховуючи сина

Надмірні вимоги турботи

Виховувати з сина турботливого чоловіка потрібно. Варто пам’ятати лише, що ця турбота повинна бути спрямована не лише на вас. Фрази, які постійно починаються з «ти повинен…» швидше приведуть лише до найсильнішої неприязні з боку сина до всього, що відноситься до зобов’язань і боргу.
Найкраще працює наочність. Добре, коли поруч є людина, яка не боїться брати на себе відповідальність і береться навіть за неприємну справу. А ось всі маніпулятивні техніки, які ґрунтуються на скаргах і голосіннях з вашого боку, краще відразу залишити осторонь.

Неправильний контроль активності

Здорова допитливість і жива енергія, що б’є ключем, є головними ознаками психічно здорової дитини. Стримувати подібні прояви дуже небажано. Звичайно ж, вам буде набагато спокійніше, якщо дитина цілими днями тихенько сидить вдома. Однак пам’ятайте, що її соціалізація і можливість пізнавати світ своїм шляхом дуже важлива.

Саме це народжує по-справжньому відкриту світу особистість, яка не боїться набувати нового досвіду, нехай навіть шляхом здійснення багатьох помилок. Ми повинні берегти наших дітей, але також і дозволяти їм пізнавати все навколо. Для цього потрібно знайти баланс.

Залякування образом батька

Розставання — це завжди важко і боляче. Навіть люди, які примудрилися розлучитися друзями, довго не можуть прийти в себе. Однак не варто привносити свій негативний досвід у виховання дитини. Не переносьте на дитину своє ставлення до чоловіка, який покинув вас. Фрази в стилі “ти прямо як твій батько” і “сподіваюся, ти не повториш помилок свого тата”, кинуті в серцях, ще нікому не допомагали.

Якщо ви хочете, щоб ваш син виріс впевненим, відповідальним і задоволеним своїм життям чоловіком, постарайся уникати подібних тактик. Виховання дітей є найвідповідальнішою і непростою справою в житті всіх, хто вирішив стати батьком. Однак нести цю відповідальність важливо і потрібно, якщо ви бажаєте своїй дитині щастя.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Які помилки матерів у вихованні хлопчиків є найбільш критичними і поширеними