facebook

Ольга Фреймут одужала від коронавірусу і розповіла про симптоми

Фреймут зізналась, що коронавірус у неї розпочався з сильного головного болю, який не могли побороти навіть ліки, та болю в плечах і ребрах.

Телеведуча Ольга Фреймут одужала від коронавірусної хвороби Covid-19.

Про це Фреймут повідомила в Instagram.

«Я поборола Covid… Навіть не віриться. Вдячна всім за підтримку. Рідним – за любов і турботу», – написала Фреймут в Instagram.

Ведуча розповіла про свої симптоми та як боролася з хворобою.

«Підступна зараза, яка має багато облич. Не пасує говорити про хвороби та немочі, але я коротко опишу симптоми. Бо багато з вас мене просили це зробити. Все розпочалося зі сильного головного болю, який не могли згасити навіть найсильніші пігулки. Одну ніч я не змогла заснути ні на хвилину, бо до мігрені додалися болі у плечах. Здавалося, лежу під колесами вантажівки. Думала – через тренування. Згодом до цих болей почало викручувати та пекти ребра. Піднялася температура. Я одразу ж записалася на тест. Наступного дня отримала позитивний результат», – згадала Фреймут.

«Повністю зникли запахи. Їсти не могла декілька днів – пила багато води і вітамін С. Ця хвороба повністю виснажує душу, занурює в апатію. У мене були каламутні і темні думки», – пригадала Ольга Фреймут.

View this post on Instagram

Друзі! Я поборола COVID… навіть не віриться. Вдячна всім за підтримку. Рідним – за любов і турботу. Результати ПЛР- тестування ( з вірусом і без) – у мене в сторіз. ⠀ Підступна зараза, яка має багато облич. Не пасує говорити про хвороби та немочі , але я коротко опишу симптоми. Бо багато з вас мене просили це зробити. ⠀ Все розпочалося зі сильного головного болю, який не могли згасити навіть найсильніші пігулки. ⠀ Одну ніч я не змогла заснути ні на хвилину, бо до мігрені додалися болі у плечах. Здавалося, лежу під колесами вантажівки. Думала – через тренування. ⠀ Згодом до цих болей почало викручувати та пекти ребра. Піднялася температура. Я одразу ж записалася на тест. ⠀ Наступного дня отримала позитивний результат. ⠀ Тоді ж повністю зникли запахи. Їсти не могла декілька днів – пила багато води і вітамін С. Ця хвороба повністю виснажує душу, занурює в апатію. У мене були каламутні і темні думки. ⠀ Найстрашніше в коронавірусі – його підступний індивідуальний підхід. До когось він лагідний, комусь – фатальний. ⠀ Мені пощастило, але я прошу вас не приміряти мою історію на себе; не обманювати себе – і якщо є сумніви, звертатися до лікаря. ⠀ Нехай Матінка Божа береже вас та рідних.❤️ історія @ilyapadzina у нього на сторінці

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Ольга Фреймут одужала від коронавірусу і розповіла про симптоми