facebook

Померла Даяна Рігг – зірка “Ігри престолів”

На 83 році життя померла Дайана Рігг.


Агент актриси повідомив, що вона «мирно померла» у себе вдома.

Раніше у Рігг був діагностований рак, пише multikino.com.

 

Дайана Рігг прославилася завдяки “Грі престолів” і роль дівчини агента 007 у “бондіані”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Померла британська актриса Дайана Рігг, яка прославилася завдяки “Грі престолів” і ролі “дівчини Бонда”. Зірці кіно і театру було 82 роки, з березня вона боролася з раком, але хвороба і вік виявилися сильнішими.

Остання знакова роль в кар’єрі Дайани – Оленна Тірелл – мудра і підступна жінка, бабуся Маргері Тірелл (цю роль виконала Наталі Домер), глава дому Тіреллів.

В 1969 році актриса здобула всесвітню славу після появи на екрани в якості дівчини агента 007 у фільмі “На секретній службі Її Величності”.

Також Рігг грала в культовому британському серіалі 60-х років “Месники”. Стрічка розповідала про пару агентів, яким доводиться розплутувати складні злочини.

Актриса отримала в 1988 році Орден Британської імперії, у 1994 – титул “Дама-Командор”. А в 1997 році Дайна Рігг отримала “Еммі” за найкращу роль другого плану в телефільмі “Ребекка”.

Актриса була заміжня двічі. Від другого шлюбу з театральним продюсером Арчібальдом Стірлінгом в 1977 році народилася дочка Рейчел Стірлінг. Вона пішла по стопах матері, ставши актрисою.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Померла Даяна Рігг – зірка “Ігри престолів”