facebook

Тихановська назвала Путіна “мудрим” і заговорила про дружбу з Росією

Лідеру білоруської опозиції шкода, що президент Росії підтримав Лукашенко, а не білоруський народ.
Білоруська опозиція не має претензій до Росії, хоча і шкодує через підтримку, яку президент РФ Володимир Путін надав своєму колезі Олександру Лукашенку.

Про це в інтерв’ю виданню РБК заявила лідер опозиції Білорусі Світлана Тихановська, пише Сьогодні.

Нам дуже шкода, що пан Путін підтримав Лукашенко, а не білоруський народ. Але це його рішення, його вибір, ми на нього ніяк вплинути не можемо”, – зізналася вона.

Тихановська нагадала про звинувачення Лукашенка на адресу різних країн в спонсорування та організації протестів в Білорусі. Зокрема, про те, що спочатку звучали звинувачення на адресу РФ, але потім Лукашенко “змінив свою думку на 180 градусів”, звинувативши в “ляльководстві” США, Литву, Польщу і навіть Україну.

“Ви розумієте, все ж таки Володимир Путін мудрий керівник. Він же розуміє, що все, що говориться, – це фантазії однієї людини. І він розуміє, що ми завжди говорили, що відкриті до діалогу. І ми ніколи не поверталися спиною до Росії, я маю на увазі білоруський народ. Ми дружні країни, ми хочемо такими залишатися”, – підкреслила вона.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Опозиціонерка все ж допустила, що після повторних виборів, які відбудуться в разі перемоги опозиції, новий президент може скасувати ряд підписаних Лукашенко угод.

“Майбутній законно обраний президент, звичайно, матиме право переглянути угоди, укладені між будь-якими країнами. Ми зараз не переходимо на конкретику, Росія, Україна чи ще хтось – це будь-які країни. Ви повинні зрозуміти, проти Росії ми абсолютно нічого не маємо. Це якась штучно роздута думка однієї людини”, – резюмувала Тихановська.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Тихановська назвала Путіна “мудрим” і заговорила про дружбу з Росією