facebook

Всі мало не попадали зі сміху, коли мій чоловік з’явився на пологах…

Всі мало не попадали зі сміху, коли мій чоловік з’явився на пологах…

Справа в тому, що ми з чоловіком домовилися, що він буде присутній на nологах, щоб підтримати мене, тому що я дуже боялася — це були мої перші nологи. Звичайно, він від цього не особливо був у захваті, але все ж таки не зміг мені відмовити. Медсестра йому сказала, що я скоро народжу. Наступний діалог між моїм чоловіком та медсестрою я згадую досі: — Давайте поспішайте, роздягайтеся. Ваша дружина ось-ось народить. — У сенсі роздягайтеся? Що ж зовсім? А в цей час у мене були дуже сильні болі, вона відволікалася на мене, і поспіхом відповіла моєму чоловікові: – Що? Так, зовсім. Ну, давайте, швидше

Потім мене перевезли до nологової зали. І тут почалися мої муkи. У перервах між болями я весь час дивилася на двері, чекала як же мій чоловік з’явиться.

І тут він прийшов, але його поява була такою еnічною, що, мабуть, уже навряд чи хтось зможе його затьмарити. Усі присутні просто потрапляли зі сміху – лягла вся родова. Чоловік був у одних трусах. Та ще й у горошок, можете собі це уявити. Навіть не знаю, звідки їх викопав. Спочатку в повітрі повисла тиша, але потім пролунав гучний сміх. А я не знала, сміятися мені чи nлакати. Мені навіть здалося, що й біль на якийсь час вщух. Мого чоловіка вивели з nологового залу та дали йому стерильний халат.

А коли його запитали, чому він вирішив так ефектно з’явитися, він люто відповів: — Що за порядки у вас? Мені сказали – роздягайся! Я і роздягся… Його погляд, соро м’язливий і водночас зл ий, був повністю спрямований на медсе стру. Вона сама розгубилася, вся почер воніла і постійно виба чалася. Але ж і вона була ні в чому не вин на. Він просто неправильно зрозумів її. Залишок nологів він таки провів зі мною. Діма не любить згадувати про цю історію, але я щоразу усміхаюся, як тільки бачу ці пам’ятні труси в шафі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Всі мало не попадали зі сміху, коли мій чоловік з’явився на пологах…