facebook

Колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин, зробив неоднозначний прогноз для України

Український політик і колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин, зробив неоднозначний прогноз для України

За його словами, все йде до того, що Україна просто зникне як стану.

Якщо він (конфлікт на Донбасі-ред.) не завершиться за п’ять років першої каденції президента (Зеленського – ред.), то, я думаю, тоді можна сказати, що України не буде. Це жорстокі реалії, які не можна не помічати”, – упевнений Литвин.

Крім того, колишній політик підкреслив, що потрібен діалог між сторонами конфлікту.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Цю проблему потрібно вирішити якомога швидше. Для цього потрібно наважитися говорити з усіма тими, від кого залежить вирішення цієї проблеми. А демонструвати те, що тут я розмовляти буду, а тут не буду, то це означає пролонгувати конфлікт”, – заявив Литвин.
Раніше ми повідомляли, що Вітольд Фокін зробив скандальну заяву, назвавши нібито справжню причину початку війни на Донбасі.

Зокрема, заступник глави делегації України в ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі впевнений, що війна на Сході України почалася через мовне питання, а “мовний закон” нібито суперечить Конституції.

Також ми повідомляли, що виступаючи на загальних дебатах 75-ї сесії Генасамблеї ООН,Володимир Зеленський заявив, що наступними кроками на шляху до миру на Донбасі повинні стати виведення бойовиків і повернення Україні контролю над державним кордоном.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин, зробив неоднозначний прогноз для України