facebook

Сергій Шахов може завоювати голоси “нових киян” на виборах мера столиці: експерт розкрив деталі

Справжньою несподіванкою столичних виборів може виявитися нардеп Сергій Шахов. Йому симпатизують переселенці, та так звані “нові кияни”, це люди які переїхали до столиці з інших регіонів країни в пошуках кращого життя, але осіли і Ніні мають київську прописку.

Аналізуючи тенденції місцевих виборів, політолог зазначив, що більшість кандидатів у мери орієнтуються на корінних киян. Дійсно, існує такий мем, що столичні вибори може виграти тільки киянин. Але жоден з вибраних мерів Києва за весь період незалежності киянином не був.

«За статистикою Держреєстру, на сьогодні тільки в Києві змінили виборчу адресу 30 тис людей. Харчування в тому, що переселенці хочуть бачити при владі у столиці “свою ” людину“, – зазначив Бондаренко.

Експерт констатував, що в столиці права “нових киян” дещо обмежені, порівняно з правами та можливостями корінних жителів.

«До вимушених переселенців ставляться, чомусь, зверхньо, застосовуючи до них термін «понаїхали». Про них говорять менше за все. Хоча насправді, переселенці – основна робоча сила Києва. І в тренді на цих виборах буде саме той, хто зможе завоювати голоси переселенців. З тих кандидатів, які на сьогодні зареєстровані в столиці, я бачив таку риторику тільки у Шахова (Сергій Шахов – діючий народний депутат від Луганщини, кандидат у мери Києва – ред.)», – додав політичний експерт.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Сергій Шахов може завоювати голоси “нових киян” на виборах мера столиці: експерт розкрив деталі