facebook

В Україні зміняться правила видачі соцвиплат: хто може залишитись без допомоги

З 2021 року отримати соціальну допомогу в Україні зможуть не всі охочі. Оскільки з 1 січня будуть введені нові етапи перевірки заявок на отримання грошей від держави.
Відтак, кожну людину, яка буде подавати заявку на отримання грошей від держави, перевірятимуть на наявність автомобіля та інші предмети розкоші. Про це інформує “Главком“.

Як повідомили у Мінфіні, чиновники будуть запитувати дані про кожного, хто просить про соцдопомогу та звірятимуть відомості з різних баз та реєстрів. Ці перевірки проводяться і зараз, проте вже після призначення виплат. У разі виявлення обману держава вимагає повернути гроші назад.

Юрист пояснює, що інформація про всіх, хто звернувся за допомогою, потрапить на спеціальну платформу. Тут можна буде побачити все: відкриті банківські рахунки та залишки на них, інформацію про фактичне місце проживання, паспортні дані, ІПН, дані з податкової і т. д.

Окрім того, платформу будуть поповнювати даними з різних реєстрів. Зареєстрована машина або нерухомість, велика покупка – все це можна відстежити через реєстри або банківський рахунок.

Перед схваленням заявки на соцдопомогу збиратимуть такі дані:

про зареєстровані автомобілі, мотоцикли та інші транспортні засоби;
реквізити документів, виданих особі, а також документів, на підставі яких видані такі документи, викрадених (втрачених) документів, місця проживання;
про порушення прикордонного режиму на пунктах пропуску в Україні або режимні правила в контрольних пунктах в’їзду-виїзду;
про митне оформлення ввезених на митну територію України транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери;
виписки з бюджетних рахунків для зарахування надходжень по сплаті особою штрафу за вчинення кримінального або адміністративного порушення;
про джерела доходів, отриманих фізичними особами від податкових агентів, або ознаки наявності доходу, отриманого фізичною особою від здійснення підприємницької або здійснення незалежної професійної діяльності.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
В Україні зміняться правила видачі соцвиплат: хто може залишитись без допомоги