facebook

Париж через коронавірус закриває бари, ресторани реєструватимуть усіх відвідувачів

Париж повністю закриє всі бари з вівторка, а місто буде оголошений “зоною максимального попередження” через високі показники зараження коронавірусів.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Le Figaro.

Детальна інформація про нові обмеження буде оголошена в понеділок, карантинні заходи триватимуть два тижні. У неділю Франція повідомила про 12 565 нових випадків коронавирусу.

Максимальний рівень тривоги у Франції набуває чинності, коли рівень інфікування в певному регіоні перевищує 250 на 100 000 чоловік і не менше 30% ліжок інтенсивної терапії зарезервовані для пацієнтів з Covid-19.

“Ці заходи, незамінні в боротьбі з поширенням вірусу, будуть застосовуватися до Парижу і трьом безпосередньо оточуючим його департаментам протягом двох тижнів”, – пояснили в канцелярії прем’єр-міністра.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ресторани в місті повинні будуть встановити нові санітарні умови, щоб залишатися відкритими, а лекційні зали університетів повинні бути заповнені не більше ніж наполовину.

Ресторани та бістро, в яких подають як їжу, так і алкоголь, можуть залишатися відкритими, якщо вони реєструють контактні дані клієнтів і закриваються о 22:00.

У заяві йдеться, що робота на дому має стати пріоритетом “зараз як ніколи”.

Минулого тижня в другому за величиною місті країни Марселі закрили бари і ресторани.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Париж через коронавірус закриває бари, ресторани реєструватимуть усіх відвідувачів