facebook

Верховний суд зобов’язав Президента Зеленського говорити державною мовою

У суді відзначили, що за дії, вчинені в межах політичної діяльності президент несе політичну відповідальність

Верховний Суд прийняв рішення, що президент України зобов’язаний спілкуватися українською мовою під час виконання службових обов’язків. Про це повідомляє прес-служба суду.

Розглянувши апеляційну скаргу позивача, Велика Палата ВС вказала на те, що під час виконання службових обов’язків Президент України зобов’язаний спілкуватися державною мовою“, – йдеться у повідомленні.
У суді відзначили, що за дії, вчинені в межах політичної діяльності, а не під час виконання передбачених Конституцією повноважень, президент несе політичну, а не юридичну відповідальність.

Нагадаємо, до суду було подано позов, в якому просили визнати протиправним спілкування Зеленського 23 травня 2019 року на форумі iForum-2019 недержавною мовою та зобов’язати його утриматися від спілкування недержавною мовою на всій території України при здійсненні повноважень.

Тоді касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив у задоволенні заявлених позивачем вимог у повному обсязі, але позивач подав апеляційну скаргу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, вчора відбувся саміт Україна-ЄС. Зокрема, за його підсумками президент Володимир Зеленський заявив, що ризику для скасування безвізу немає.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Верховний суд зобов’язав Президента Зеленського говорити державною мовою