facebook

Україну засипле снігом: синоптики назвали дату

Погода в Україні зміниться до кінця листопада

Погода в Україні незабаром зміниться і прийдуть потужні снігопади. Сніг обіцяють практично по всій країні. Синоптики прогнозують, що сипати буде в останні дні листопада – 29-30 числа.

Так, згідно з даними Українського гідрометцентру, атмосферний фронт зіпсує сонячну погоду в суботу, 28 листопада. В цей день будуть дощі, а в наступні дні температура знизиться, і опади перетворяться в сніг.

А ось 26 листопада буде аномально тепло, як для останніх днів осені. Температура вдень буде коливатися в межах +5+9 градусів (на Волині, Рівненщині. Сумській і Полтавській області +3+6). А ось на Сході +1+4 градуси вдень. Вночі на Заході та Сході мороз вночі 0… -5. На інших територіях від 0 до +4 градусів.

Опади у цей день не передбачаються, але синоптики обіцяють хмарність (крім Заходу та Півночі, де сонечко все ж вигляне).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Києві в четвер вдень мінлива хмарність, температура від +5 до+7, а вночі +1+3 градуси.

27 листопада в країні буде панувати антициклон з ясним небом, опади не очікуються. Температура +2+8 вдень, а от на Півдні та в Чернівецькій області аномальні +8+12 градусів. Вночі +4… -3, за винятком Чернівецької області з -6… -8 нічного морозу.

У Києві п’ятниця буде ясною і з температурою +3+5 вдень, вночі від 0 до +2 градусів.

У суботу, 28 листопада, в країну навідається атмосферний фронт, який принесе дрібний дощ скрізь, крім Півдня. Температура по країні вдень +2+6, вночі +2… -4 градуси. Виняток становлять південні області з +9+11, вдень 0… +4 градусів вночі.

У Києві в суботу вдень хмарно, буде мрячити. Вдень +3+5, вночі від 0 до +2 градусів.

Неділя 29 листопада, принесе в західні, Вінницьку та Житомирську області снігопади, на Північ – дощ з мокрим снігом, у Центрі – сильний дощ, на Півдні та Сході буде хмарно, але сильні опади малоймовірні.

Температура в цей день +1+6, на Півдні +6+11. Вночі -2… +4 градуси, а в південних областях вночі +1+5.

У Києві неділя відзначиться дощем з мокрим снігом, вдень +2+4, вночі -1… +1.

30 листопада температура істотно не зміниться, але сильні опади відступлять. Буде хмарно, а ймовірність невеликого снігу залишиться на північному заході.

У Києві в останній день осені хмарно, з температурою +2+4, вдень -1… +1 вночі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Україну засипле снігом: синоптики назвали дату