facebook

Україну накриє сніговими зливами

Погода в Україні принесе потужні опади у вигляді мокрого снігу з дощем. Синоптики прогнозують, що атмосферний фронт та ще й з сильним вітром накриє країну вже в четвер, 10 грудня.

Згідно з прогнозом Українського гідрометцентру, 9 грудня, в країні все ще втримається антициклон з більш-менш сухою морозною погодою. А у другій половині тижня погода почне змінюватися.

У середу незначні опади ймовірні в Одеській, Херсонській області та в Криму. Вітер буде сильним – від 7 до 12 метрів в секунду.

Температура вдень +1… -2 градуси, за винятком Києва з -2… -4, в Одеській області +3+5 градусів, у Миколаївській та Херсонській 0… +2, а на Закарпатті та в Криму вдень +4+6. Вночі на Півночі, в Центрі та Сході -4… -9 морозу. На Заході і Півдні 0… -5 градусів.

У Києві в середу вдень -2… -4, а вночі -6… -8 морозу. Опади малоймовірні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

А в четвер, 10 грудня, Захід (крім Волині), Північ, частиу Півдня та Центру накриє мокрим снігом і дощем. При цьому вітер буде сильним.

Вдень температура +2… -2, а на Півдні і Заході +1… +5, в Одеській області +6+8, на Закарпатті +4+6, а в Криму +9+11 тепла. Вночі мороз на Півночі і Сході від -4 до -9 градусів, в інших областях +1… -4, а на Закарпатті та в Криму вночі +1+3.

У Києві дощ із мокрим снігом, сильний вітер. Вдень -1…+1, а вночі -2… -4 градуси.

11 грудня опади залишаться на Заході і в Одеській області. Температура дещо підвищиться: +2+5 на Заході і Півдні (в Криму та Закарпатті +4+7), на інших територіях від +1 до -2 вдень. Вночі -2… +3 градуси, в Одеській області +2+4, а на Сході -2… -7 морозу.

У Києві 11 грудня опади малоймовірні, температура протягом доби +1… -1.

12-13 грудня, буде хмарно, місцями невеликі опади у вигляді дощу і снігу. На Півдні і Заході вдень +2+6, у Криму, Одеській області та на Закарпатті +6+8. На інших територіях вдень -1… +3. Вночі від +1 до -3, але на Сході -3… -5, на Заході 0… +3, в Одесі та Криму вночі +2+5 градусів.

У Києві субота-неділя будуть похмурими з невеликим снігом, температура протягом доби -1… +1.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Україну накриє сніговими зливами