facebook

Учні молодших класів навчатимуться дистанційно, – МОЗ

Якщо наступного понеділка учні молодших класів повернуться у школи, це зведе нанівець мету посиленого карантину. На це є низка причин.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов у п’ятницю, 15 січня.

“Період дії посиленого карантину в Україні збігається з завершенням інкубаційного терміну захворювання на COVID-19 у людей, які інфікувалися протягом новорічних свят. Багатьом з вас відомо, що діти нерідко переносять коронавірус безсимптомно, тому батьки можуть не знати про ризики передачі хвороби й привести малечу на навчання. А це, своєю чергою, призведе до зростання захворюваності через перехресне зараження дітей”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

За словами Степанова, також діти можуть “принести” інфекцію зі школи до членів своєї родини. Зокрема, і до тих, які знаходяться у зоні ризику.

“Хочу, зокрема, зазначити, показник захворюваності серед дітей продовжує зростати. Якщо у листопаді він становив 3,1%, у грудні вже підскочив до 5,9% від загальної кількості. Я розумію батьків та вчителів – усі надто втомилися від обмежувальних заходів. Але маємо ще трохи набратися терпіння. Карантин триватиме до 24 січня, результатом його дотримання стане спроможна витримувати подальше навантаження медична система”, – резюмував міністр.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Учні молодших класів навчатимуться дистанційно, – МОЗ