facebook

Рада розгляне питання про скасування плати за транспортування газу

У Верховній Раді зареєстрували проект Постанови «Про скасування плати за транспортування газу та передачі газотранспортних систем у власність територіальних громад» (реєстр. № 5018 від 04.02.2021).

 

Даний проект пропонує скасувати плату за транспортування газу для побутових споживачів та передати газотранспортні системи у власність територіальних громад, окрім систем, які побудовані за кошти приватних осіб та знаходяться у приватній власності, а також крім газотранспортних систем, які мають національне стратегічне значення.
Нардепи вважають, що реалізація цього проекту дозволить знизити вартість газопостачання для побутових споживачів і в подальшому територіальним громадам через свої органи місцевого самоврядування вирішувати питання експлуатації газопостачальних систем.

Якщо Постанову ухвалять, то Кабінет Міністрів України протягом 2 місяців повинен буде визначити:

– перелік газотранспортних систем, які мають національне стратегічне значення та не підлягають передачі у власність територіальних громад;

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

– перелік газотранспортних систем, які підлягають передачі у власність територіальним громадам.

Крім того, Кабінет Міністрів України повинен буде протягом року забезпечити виконання постанови, щодо передачі відповідних газотранспортних систем у власність територіальних громад.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Рада розгляне питання про скасування плати за транспортування газу