facebook

За смерть 3-річного хлопчика взялася поліція

За смерть 3-річного хлопчика взялася поліція

Смерть 3-річного Павла Лутковського, який помер у реанімації Могилів-Подільської окружної лікарні на Вінниччині, розслідують поліцейські. Провадження відкрили за фактом злісного невиконання батьками обов’язків з догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.

Розслідування розпочали після оприлюднення інформації, що хлопчика привезли до лікарні ослабленого, з критично малою вагою як наслідок неналежного догляду за ним з боку матері. Про це повідомив начальник Могилів-Подільського районного управління поліції Василь Ободовський.

“Слідчі вилучають медичну документацію, пов’язану з лікуванням хлопчика, на підставі якої буде проведена судово-медична експертиза”, – розповів Ободовський.

Якщо доведуть провину матері, можуть ув’язнити на 5 років. Триває розслідування.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Павлик Лутковський з багатодітної родини із села Борівка Чернівецького району. Рік тому став наймолодшим пацієнтом України, хворим на коронавірус. До Могилів-Подільської окружної лікарні хлопчика привезли без пульсу – у комі. Дитина 12 хв. пробула в стані клінічної смерті. Потім були 12 днів коми на апараті ШВЛ. За його життя 3 тижні боролися медики. Від Covid-19 хлопчик одужав. Та через кисневе голодування мозку мав важкі порушення свідомості. Потребував ретельного догляду та реабілітації.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
За смерть 3-річного хлопчика взялася поліція