facebook

Водій маршрутки почав задихатися просто за кермом: пасажирів від загибелі врятувала випадковість

Водій маршрутки почав задихатися просто під час руху

Водій маршрутки почав задихатися просто за кермом і все могло б закінчитися трагічно, якби на допомогу не поспіла пасажирка, яка виявилася інструкторкою з першої допомоги.

Виявляється, водія транспортного засобу вкусила комаха і одразу виникла сильна алергічна реакція. Чоловік почав задихатися просто за кермом маршрутки з пасажирами.

Одна з пасажирок Наталя Лихачова розпізнала ситуацію і оперативно викликала швидку допомогу. Тим самим жінка врятувала не лише життя чоловіка, а й пасажирів. Вона залишалася поряд поки не прибула карета швидкої допомоги.


Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Побачила, що на черговій зупинці водій лежить на кермі. Йому було важко дихати, був холодний липкий піт. І я зрозуміла, що в нього розвивається алергічна реакція.”, – розповіла жінка. Наталя Лихачова

Медики, які прибули на виклик, підтвердили початок анафілактичного шоку у чоловіка. Наталя Лихачова додала, що перша допомога це не обов’язково якісь складні дії, адже врятувати людині життя може всього лиш вчасний виклик лікарів.

“Наталя Лихачова потрапила у небезпечну ситуацію у звичайній маршрутці і зуміла врятувати пасажирів. Як прості речі рятують життя – дивіться у нашому новому відео! Товариство Червоного Хреста України – провідний лідер з навчання населення навичкам надання першої допомоги. “, – йдеться у повідомленні.

blob:https://www.facebook.com/09ea7bef-404d-4fef-8413-d0204489e03a

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Водій маршрутки почав задихатися просто за кермом: пасажирів від загибелі врятувала випадковість