facebook

Українським школярам дозволили не складати державні іспити

У Міністерстві освіти пояснили, як отримати атестати зважаючи на нові правила

У Міністерстві освіти скасували обов’язково проходження ДПА для учнів 4-го та 9-го класів.

Повідомляється, що в 2021 році випускники початкової (4 клас) і середньої (9 клас) шкіл будуть звільнені від обов’язкового проходження Державної підсумкової атестації у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. У Міносвіти вважають, що таке рішення дозволить організовано закінчити навчальний рік для учнів перерахованих вище класів.

Відповідний наказ відомство зареєструвало в Міністерстві юстиції у вівторок, 16 березня. Документ набуде чинності в день його публікації в “Офіційному віснику України”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Міносвіти пояснили, що для випускників цього року в атестаті буде написано “звільнений(а)” від ДПА. У той же час ті, хто хотів минулого року здати підсумкову атестацію, могли подати відповідну заяву керівникам своїх навчальних закладів. Випускники, які проходили ДПА, отримували свідоцтва про здобуття освіти та додатки до них на основі результатів випробування в навчальному закладі.

Варто нагадати, що раніше Міністерство освіти і науки надало школярем право вибирати третій і четвертий предмети на ДПА (крім обов’язкової української мови і математики). Ними могли стати дві іноземні мови або Історія України.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українським школярам дозволили не складати державні іспити