facebook

Приватбанк змінює правила поповнення карт

Всі бізнес-клієнти Приватбанку можуть приймати оплату від покупців і партнерів безпосередньо на поточні рахунки без будь-яких обмежень

Приватбанк встановлює нові правила поповнення бізнес-карток («Ключ до рахунку» і корпоративних карт) і поточних рахунків.

Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.

Оскільки всі банки зобов’язані виконувати вимоги фінансового моніторингу в частині ідентифікації платників відповідно до Закону України № 361-IX від 06.12.2019 року та Постанови НБУ № 65 від 16.05.2020 року, Приватбанк встановлює наступні правила поповнення бізнес-карток (карт «Ключ до рахунком »і корпоративних карт) і поточних рахунків:

При створенні платежів через Приват24 або термінали самообслуговування Приватбанку на поповнення бізнес-карток на будь-яку суму платник буде переадресовано на поповнення поточного рахунку одержувача з автоматичною підстановкою всіх обов’язкових реквізитів одержувача (IBAN і ін.);
При створенні платежів з інших банків на поповнення бізнес-карток клієнтів Приватбанку на суму понад 30 тис. Грн на місяць – Приватбанк не зможе прийняти такий платіж з рекомендацією використовувати для поповнення саме IBAN-номера поточних рахунків клієнтів Приватбанку, оскільки при їх поповненні обов’язковим є вказівка реквізитів платника, передбачених законодавством про фінансовий моніторинг.
Таким чином, всі бізнес-клієнти Приватбанку можуть приймати оплату від покупців і партнерів – клієнтів Приватбанку і будь-яких інших банків – безпосередньо на поточні рахунки без будь-яких обмежень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До слова, Національний банк визначив перелік системно важливих, соціально значущих і важливих платіжних систем в Україні.

За даними НБУ, на сьогодні єдиною системно важливою платіжною системою, як і раніше залишається система електронних платежів (СЕП) Національного банку.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Приватбанк змінює правила поповнення карт