facebook

Дівчат у школі ставлять на коліна, щоб виміряти довжину спідниць

Дівчат у школі ставлять на коліна, щоб виміряти довжину спідниць

Приватну британську школу з річною оплатою в майже $21 тис. звинуватили в тому, що дівчат у ній змушують ставати на коліна, щоб вчителі могли виміряти довжину їхніх спідниць.

Вчителів “Королівської школи” у Вустері звинувачують у тому, що до учнів запровадили відверто сексистські правила. Про це пише видання Metro.

Директор школи сказав, що розслідує претензії після того, як анонімний пост зі скаргою опублікували на сайті Every’s Invited. Сайт створили для викорінення культури зґвалтування в британських школах, коледжах і університетах. На ньому дозволено анонімно публікувати претензії.

У скарзі йдеться, що вчительки покладають на школярок відповідальність за те, щоб їх тіла були достатньо прикриті, й чоловіки не дивилися на них.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“У правилах форми для школярок йдеться, що спідниця дівчини має бути на 10 см вище колін, коли стоїть на колінах. Тому кілька вчительок змушували дівчат ставати на коліна, щоб виміряти спідниці. Це та ж школа, яка не дозволяє дітям показувати щиколотки та змушує носити довгі спортивні костюми, навіть коли на вулиці 30 градусів тепла й середина літа”, – йдеться в скарзі.

Директор школи Ґарет Дудс каже, що знав про звинувачення і незабаром розпочнеться внутрішнє розслідування.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Дівчат у школі ставлять на коліна, щоб виміряти довжину спідниць